Відгуки

Аня
м. Київ

В'ячеслав
м. Полтава

Наталія Іванівна
м. Харків

Багато писати не буду, просто хотіла висловити подяку за псоріацид – це знахідка для людей, які страждають на псоріаз! Краще кошти я не зустрічала, а перепробувати їх встигла дуже багато. Нарешті я знайшла те, що потрібно і тепер інших не шукаю. При покупці з баночкою дають інструкцію, це дуже зручно. Забирає бляшки, все проходить приблизно за місяць, ефект зберігається на довго, рік – півтора ходжу з чистою та здоровою шкірою. Дякуємо великим виробникам за турботу про нас. Псоріацид – найкраще відкриття для мене.

Псоріаз з’явився в мене порівняно недавно, близько двох із половиною років тому. Лікарі лікували гормональними препаратами, проте вони не надто допомагали. Пробував самостійно кілька засобів, що пропонуються на просторах інтернету та в аптеках. Про псоріацид дізнався з інтернету та вирішив спробувати. Псоріацид це мазь на основі медичного солідолу, читав, що це саме те, що найкраще підходить при псоріазі. Виявилося досить потужна мазь при загостренні! Ефект я побачив уже на третій день: бляшки перестали рости і їх поменшало, заспокоївся свербіж. Ефект виявився набагато кращим і швидшим за очікуваний. Не варто забувати що таке солідол, змивати досить проблемно, речі бруднить, тому що мазь жирна за складом, але якщо це все врахувати і правильно користуватися, не одягати світлий одяг і дотримуватися інструкцій, повірте, ефект того вартий! Запах специфічний, але до нього швидко звикаєш. Естетична сторона питання набагато важливіша! У мене чиста шкіра, здоровий вигляд та зовсім інший настрій та самопочуття. Дякую за найкращий засіб від псоріазу!

Псоріазом я хворію понад 10 років. За цей час, чим я тільки не лікувала і які кошти тільки не віддавала. Дієти, лікування грязями і сонцем і морем – це все добре, робила навіть уколи, результат зазвичай був коротким і шкіра повністю не очищалася, знайти діючий засіб, так, щоб всерйоз і надовго досягти бажаного результату мені не вдавалося довгі роки. Дякуємо чудовій мазі Псоріацид, яку мені порадили, це просто знахідка! Баночки вистачає надовго, користуюся маззю близько півтора місяця, зараз крім мазі нічого не приймаю, хоча плям було дуже багато, отримала результат, на який навіть не сподівалася! Бляшки поступово зійшли і зараз їх залишилося зовсім небагато, шкіра чиста, залишаються незначні почервоніння, але це виправить сонце та свіже повітря. Спасибі велике за диво засіб, рекомендую однозначно, це найкраща із солідолових мазей!

Кошик