Склад мазі

Мазь Псоріацид

Мазь, базова складова якої – жировий солідол із високим ступенем очищення, поєднує в собі підібрані в ідеальних пропорціях природні корисні натуральні засоби, поєднані із солідолом за допомогою сучасних технологій виробництва.

Склад: жировий солідол, морська сіль, рицинова олія, сік алое віра, іхтіол, оксид цинку.

ПСОРІАЦИД з перших тижнів застосування позитивно впливає на шкіру, виявляє протизапальну, кератолічну, редукувальну та антисептичну дію.

Головне показання до застосування – псоріаз у різних формах та стадіях, а також екзема.

Терапевтична дія мазі: зменшення клінічних проявів псоріазу (усунення бляшок), покращення загального стану та якості життя, відновлення шкіри та продовження періоду її спокою, досягнення тривалої ремісії без раптових загострень.

 

Мазь не має у складі гормональних добавок, канцерогенів, синтетичних антибіотиків, токсичних речовин та важких металів.

Спосіб застосування та дози:

Нанести мазь тонким шаром на псоріатичні бляшки на шкірі та область навколо (в діаметрі 2 см). Нанесення на уражені місця волосистої шкіри голови потрібно здійснювати масажними рухами, втираючи мазь між волоссям.

Наносити 1-2 рази на день. При гострому запаленні можна збільшити кількість нанесень до 3-х разів на добу. На особливо чутливих ділянках шкіри можна попередньо змастити жирним дитячим кремом, потім зверху нанести мазь. При подразненні та можливому свербіні уникати розчісування.

Застосування мазі слід починати з малих ділянок ураженої шкіри.

На початку лікування бляшки можуть червоніти і лущитися, через кілька днів зазвичай починають сплощуватися, свербіж слабшає або відступає повністю. Почервоніння може триматися до 5 тижнів. Після зникнення хворобливих проявів лікування необхідно продовжити, доки залишаться плями білого чи темного кольору.

Загальні рекомендації:

 1. Приймати душ не раніше ніж через 4-5 годин після нанесення мазі. Запалені місця не терти мочалкою.
 2. Уникати тривалого перебування на відкритому сонці та переохолодження шкіри.
 3. У вигляді компресу чи оклюзивної пов’язки мазь застосовувати не рекомендується.
 4. Безпека застосування мазі при вагітності, у період лактації та для дітей віком до 12 років не вивчалася. При необхідності слід враховувати особливу обережність та співвідношення користь/ризик.
 5. Не застосовувати Псоріацид одночасно з іншими методами терапії. Можливе лише застосування необхідних за життєвими показаннями препаратів (серцеві, протиалергічні та ін.).

Терміни придатності та умови зберігання:

Мазь придатна до використання протягом 12 місяців. Зберігати у темному прохолодному, недоступному для дітей місці.

Протипоказання: утриматися від застосування при вагітності, грудному вигодовуванні та для дітей віком до 12 років.

Склад мазі

Жировий солідол

Solidol

Жировий солідол, основою якого є загущені індустріальні олії, має сильний лікувальний вплив на уражені псоріазом ділянки шкіри. Він також ефективний при екземі та різнобарвному лишаї. Саме тому солідол є жировою основою мазі ПСОРІАЦИД. Завдяки солідоловій основі мазь має можливість впливати безпосередньо на уражені клітини шкіри і надавати загоювальну та імуномодулюючу дію.

Солідолова мазь набула популярності завдяки своїй результативності, доступності та невисокій вартості.

Солідол не викликає побічних ефектів, не містить речовин, здатних нашкодити організму, тому мазь на його основі є безпечною. Головне – дотримуватися дозування та рекомендації.

Лікувальні властивості солідолу:

 1. запобігає розшаровуванню лусочок, що помітно зменшує лущення;

 2. забезпечує процес прискореного загоєння;

 3. усуває печіння, свербіж, набряки, почервоніння та почуття сухої стягнутої шкіри;

 4. завдяки тому, що масляні компоненти глибоко проникають у шкіру, забезпечується зволожуючий ефект та утримується достатньо вологи;

 5. має антисептичну, протизапальну та протигрибкову дію;

 6. має імуномодулюючу дію.

Морська сіль

Salt

Морська сіль – широко застосовується для лікування та профілактики багатьох захворювань, допомагаючи вирішувати безліч проблем, пов’язаних зі шкірою голови та всього тіла. Особливо корисна морська сіль при таких захворюваннях, як псоріаз та екзема. Використання морської солі у складі мазі ПСОРАІЦИД має регенеруючу дію на шкіру, збагачуючи її мікро- та макроелементами з багатого мінерального складу солі.

Морська сіль відома своїми корисними властивостями, оскільки складається з хлориду натрію, йоду, калію, магнію, літію, заліза, молібдену та ін. Покращує кровообіг, підсушує запалення, зміцнює капіляри. Морська сіль, що входить до складу мазі, значно посилює дію інших компонентів. Головна перевага солі – надання вираженої ранозагоювальної та антисептичної дії.

Рицинова (касторова) олія

Maslo

Рицинова (касторова) олія має масу переваг, а також відмінні протизапальні та антимікробні властивості, що було прийнято до уваги при створенні мазі ПСОРІАЦИД. Рицинова олія – ​​це повністю природний продукт, що отримується з насіння рицини звичайної, без ароматів і барвників. Воно багате на рицинолеву кислоту, яка цінується за те, що може блокувати запалення шкіри, пригнічувати зростання бактерій і вбивати мікроби, що викликають запалення. Наявність цієї кислоти у складі робить масло дуже корисним при боротьбі з такими захворюваннями, як псоріаз, екзема, акне та інші дерматози. Крім того, рицинова олія містить тригліцериди, які допомагають утримувати та зберігати вологу в клітинах на особливо сухих ділянках шкіри. Олія також багата на пальмітинову кислоту, яка робить шкіру гладкою м’якою і здоровою.

Велика проблема людей, які страждають на псоріаз – ураження шкіри голови. Мазь ПСОРІАЦИД містить речовини, які сприятливо впливають на загоєння псоріатичних бляшок на волосистій частині голови. Волосся подякує вам за лінолеву, стеаринову та олеїнову кислоти, якими багата рицинова олія. Такі цінні особливості роблять його придатним для використання на найчутливіших ділянках шкіри і володіють необхідними властивостями для ефективної боротьби з псоріазом.

Сік алое віра

Aloe

Сік алое віра – природний засіб, який особливо сприятливо впливає на подразнену шкіру. Його лікувальні властивості відомі з давніх часів і широко використовуються в медицині та косметології. За старих часів сік алое використовувався як ліки від шкірних захворювань. Нині його використовують як допоміжний засіб. Сік алое входить до складу мазі ПСОРІАЦИД, оскільки його терапевтичний ефект при псоріазі підтверджений багаторічними науковими дослідженнями.

Сік алое віри при зовнішньому застосуванні має протизапальну, загальнозміцнюючу дію, він показаний при регресійних стадіях псоріазу, крім того, не має побічних ефектів. Сік алое показав відмінний результат у лікуванні виразок, опіків, абсцесів. Він ефективний при саднах, порізах, герпесі та везикулярному висипанні. Використання соку сприяє очищенню шкіри від псоріатичних бляшок, тому він застосовується при лікуванні псоріазу, екземи та багатьох інших хвороб шкіри. Завдяки відновлюючій дії алое шкіра висушується, бляшки швидше проходять.

Алое віра – один із важливих компонентів у складі мазі ПСОРІАЦИД, що грають помітну роль при лікуванні псоріазу.

Іхтіол

Ihtiol

Іхтіол – це суміш амонієвих солей сульфокислот сланцевої олії. Містить органічно зв’язану сірку, сульфат амонію, завдяки чому має протимікробну дію. Іхтіол входить до складу мазі ПСОРІАЦИД, оскільки є протизапальним та антисептичним засобом з вираженим місцевознеболюючим ефектом. Застосовуваний як активна фармацевтична субстанція іхтіол використовується для лікування та профілактики таких захворювань, як дерматит шкіри, псоріаз, екзема та інші.

Іхтіол є продуктом сухої перегонки бітумінозних сланців, що містять залишки багатьох копалин тварин та риб. Іхтіол, що входить до складу ПСОРІАЦИДУ, при безпосередньому контакті зі шкірою зменшує біль, значно прискорює відновлення ураженої шкіри.

Цинку оксид

Zink

Цинку оксид – протизапальний засіб, що усуває місцеві прояви запалень та подразнення шкіри. Має абсорбуючу, в’яжучу та антисептичну дію. Утворює захисне покриття, так званий бар’єр на шкірі, яке зменшує дію на неї різних подразнюючих факторів. Широко застосовується у хімічній та фармацевтичній промисловості. У медицині використовується, зокрема, як компонент лікарських засобів, що застосовуються в дерматології.

Зважаючи на корисні властивості та суттєві протизапальні дії кожного з компонентів, враховуючи їх здатність до загоєння ран та відновлення шкіри, і був розроблений унікальний рецепт найефективнішої мазі від псоріазу ПСОРІАЦИД.

Кошик