Про псоріаз

Що таке псоріаз

Людська шкіра – це орган, що виконує роль захисника всього організму. Здатність шкіри до самовідновлення дивовижна і унікальна. Верхній шар шкіри, званий епідерміс, раз на місяць повністю оновлюється. Але якщо в цій системі відбувається збій, процес значно прискорюється, тобто шкіра починає оновлюватись кожні 4 дні. При інтенсивному оновленні шкіра може почати кровоточити і стати тоншою та беззахисною. Таке порушення називається псоріазом. Крім естетичного боку цієї хвороби, порушуються і захисні функції шкіри, що є небезпечним для всього організму взагалі.

Псоріаз – це складне захворювання, лікування якого потребує особливої ​​завзятості та терпіння. Це аутоімунне захворювання з відомою спадковою схильністю, яке проявляється у вигляді характерних утворень запального характеру на тілі з рецидивною течією.

Запальний процес хвороби – це підвищене утворення лусочок на шкірних покривах, що мають властивість постійно відшаровуватись. Осередок запалення розташовується в основному на волосистій частині шкіри голови, на руках і ногах, у місцях шкірних складок ліктів та колін, у нижній частині спини. У місцях запалень можуть виникнути дрібні гнійники або висипання.

Характеристики хвороби:

  • характерні утворення на тілі у вигляді бляшок рожево-червоного кольору;
  • печіння, почервоніння, сильний свербіж;
  • почуття стягнутості та сухості шкіри, тріщини;
  • запалені ясна та загальне запалення ротової порожнини;
  • болючі суглоби;
  • відшарування нігтів.

Якщо ви зіткнулися з цією хворобою, то чудово знаєте, як позначається вона на якість життя при прогресуванні. Нашим головним завданням є допомога у боротьбі з цією недугою.

Для здійснення ефективної боротьби із зовнішніми проявами псоріазу, враховуючи фактори, від яких залежить захворювання, і була розроблена мазь на солідоловій основі під назвою ПСОРІАЦИД.

Psoriacid long
Кошик